İkon Denizcilik | Kurumsal

İkon Denizcilik, Dünya’da, deniz yolu taşımacılığı sektöründe, kaliteli hizmet veren markalardan biri olan, Türkiye’de, sektörün yol gösterici ve öncüsü olarak bir ilke daha imza atmıştır. Kuruluşundan bugüne kadar benimsemiş olduğu çevre politikaları ile doğal kaynakların kullanımı ve kirliliğin önlenmesini gözetmektedir. Çevre bilincini oluşturmak için doğayla barışık, sürdürülebilir gelişmeye öncelik veren İkon denizcilik, Türkiye’de bu konuda sektöründe yatırım yapan Türk firması olmuştur.

“Müşteriye Özel Çözümler Hizmet Modeli”ni odak noktasına koyan İkon denizcilik, kendi ofisleri ve kendi deneyimli ekibiyle verdiği hizmet kalitesini her geçen gün yükseltmektedir. Gelişen ve hızla büyüyen dünya deniz yolu taşımacılığı sektöründe başarıyla uygulamakta olduğu hizmet modeli paralelinde, “online” hizmet talep eden müşterilerine teknolojik seçenekler de sunmaktadır.

İkon denizcilik, vizyon, misyon ve hedefleri doğrultusunda dünyanın birçok yerine güven taşımaya devam ederken, yenilenerek büyümektedir.

Misyonumuz

Sektörümüzdeki yeniliklerin ve gelişmelerin ilk uygulayıcısı olmanın yanında, yaratıcısı olarak öncü gücümüzü artırmak, bunun için gerekli olan teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin gereksinimlerine, beklentilerin ötesinde kapsamlı çözümler üretmek.

Vizyonumuz

İkon Denizcilik sürekli gelişmeyi, müşteri memnuniyetini,  ekip çalışmasını, kaliteyi, profesyonel yönetim anlayışını, sosyal sorumluluğu teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir bakış açısıyla sektöründe öncü bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.